Haber

Depremde kaybettiği kedisine 5 gün sonra kavuştu, bulan kişinin verdiği cevapla bir kez daha sevindi. Kedisine bakacak yeri olmadığını söyledi.

-Kaybettiği kedisine 5 gün sonra kavuştu ve bulan kişinin verdiği cevaptan bir kez daha memnun oldu.

Kedisine bakacak yeri olmadığını söylemiş, bulan kişi de kediyi İstanbul’a götürüp daha sonra kendisine teslim edeceğini belirtmiş.

ANTALYA – Kahramanmaraş’ta meydana gelen büyük depremde kaybolan kedi, depremin 5’inci gününde gönüllü biri tarafından moloz ortasında bulundu. Kedisinin bulunduğunu öğrenen adam duygusal anlar yaşarken, kediyi bulan hevesli kediyi İstanbul’a götürüp, yerleşim işlemleri tamamlandıktan sonra sahibine geri göndereceğini belirtti.

Kahramanmaraş merkezli 10 ilde meydana gelen depremde binlerce kişi hayatını kaybederken, bir yandan da duygusal görüntüler gelmeye devam ediyor. Hatay Antakya General Şükrü Kanatlı Mahallesi’nde enkaz altında kalan Lami Öcal’ın ‘boncuk’ isimli kedisi, depremin 5. gününde İstanbul’dan gelen gönüllü Eda Ergin Arslan tarafından bulundu. Kedisinin bulunduğu haberini alan Öcal, duygulu anlar yaşadı. Kediye bakacak yeri olmadığını söyleyen Öcal’a sevindirici haber kediyi bulan kişiden geldi. Eda Ergin Arslan, kedinin kediyi İstanbul’a götürüp sahipleneceği ve ardından sahibine geri göndereceği haberini verdi. Öcal’ın bu sözlerden memnun olduğu görüldü.

haber-cesme.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu