Yaşam

‘Harika Hayatım’da taze kan: Gökçe Eyüboğlu kadroda

Gökçe Eyüboğlu, başrollerini Onur Tuna, Hilal Altınbilek, Nesrin Cavadzade, Sumru Yavrucuk, Yiğit Özşener ve Serkan Keskin’in paylaştığı Şahane Hayat dizisinin bir diğer değerli ismi oldu.

‘HİKAYENİN KOMEDİ YANI DA VAR…’

Televizyon gazetesinin haberine göre; Gökçe Eyüboğlu, hikâyede canlandırdığı Didem karakterini şöyle anlattı: “Farklı eğitim, kültür ve ekonomik düzeylerden gelen Didem, küçük bir hileyle topluma girmeyi başardı; Didem kendini olduğundan farklı göstererek topluma tutunmaya çalışan bir kadındır. Aslında rol oynayan bir karaktere hayat vermeye çalışıyorum. Ama bir yandan da Didem’i hala gerçek buluyorum. Neyse, bu kadar. Nereden geldiğinin ve neden o toplulukta kalması gerektiğinin farkındadır. Şimdilik bunun için elinden geleni yapacak gibi görünüyor” dedi.

Oyuncu, sadece bir drama dizisi olarak değil, aksiyon sahneleriyle de iyi bir polisiye romanı olarak izleyiciyi etkilemesi beklenen ‘Harika Hayatım’ dizisini izleme keyfinin yeterli olacağını belirterek, düşüncelerini şöyle dile getirdi: sıradaki kelimeler:

“Hikayenin dram tarafı, polisiye tarafı, entrika ve komedi tarafı olduğunu düşünüyorum. Hayat gibi 🙂 Bu nedenle izleyicilerimizi yormayacağına ve güzel bir izleme keyfi sunacağına inanıyorum.”

alapliajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu