Yaşam

‘Hot Head’ Netflix’in en çok izlenen dizileri arasında yer alıyor

Dijital yayın platformu Netflix haftalık izlenme rakamlarını açıklamaya devam ediyor. Açıklanan 5-11 Aralık bilgilerine göre 2 Aralık’ta başlayan “Hot Head” dizisi ikinci haftasında 10 milyon 910 bin saat izlendi ve Netflix’in İngilizce Dışı Diziler listesine 8. sıradan girdi.

Yönetmenliğini Mert Baykal’ın yaptığı “Ateşli Kafa”nın kadrosunda Osman Sonant, Gonca Vuslateri, Hazal Subaşı, Fazilet Akakçe, Feriha Eyüboğlu, Tilbe Saran gibi oyuncular yer alıyor. Afşin Kum’un eşi benzeri olmayan romanından uyarlanan dizi, dil ve konuşma yoluyla akıldan beyine yayılan bir ahlaksızlık salgınının alt üst ettiği bir dünyada geçiyor.

.

Addams aile draması “Çarşamba” 269 milyon 670 bin saat izlenme ile toplam izlenme sayısını 1 milyar 22 milyon 190 bin saate çıkardı. 1 milyar saat sınırını aşarak “Dahmer”i de geride bırakan “Wednesday”, İngilizce Diziler listesinde ikinci sıraya yükseldi. 19 günde milyar saat sınırını aşan “Çarşamba”nın “Stranger Things” dizisinin 4. periyodu geçmesi için 9 günde yaklaşık 330 milyon saat izlenmesi gerekiyor. (KÜLTÜR SANAT HİZMETİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu