Haber

İnönü Belediyesi oryantiring takımı Osmaniye’den 7 madalya ile döndü

Eskişehir İnönü Belediyesi Gençlik ve SporKulüp oryantiring takımımız Türkiye 2. Kademe Şehitleri Anma Oryantiring müsabakalarında toplam 7 madalya kazanmıştır.

Türkiye Oryantiring Federasyonu tarafından Osmaniye’de düzenlenen Türkiye 2. Etap Şehitleri Anma Oryantiring yarışlarına 102 kulüp ve 1.185 sporcu katıldı. İnönü Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü oryantiring takımı sporcuları müsabakalarda 7 madalya kazandı. Osmaniye’de düzenlenen 2022-2023 Dönemi 2. Etap Yarışlarında, İnönü Belediyesi sporcularından Münevver Kumru K35 kategorisinde ikinci, E21A kategorisinde İbrahim Kor üçüncü olarak birinci gün orta ara yarışları tamamlandı. . Şampiyonanın ikinci gününde İnönü Belediyesi sporcusu Münevver Kumru K35 kategorisinde 3., İlyas Avcı E21A Kategorisinde 2., Elif Gökçe Avcı K21E kategorisinde 1. oldu. Kıyasıya rekabetin yaşandığı müsabakalarda sporculara İnönü Belediye Başkan Yardımcısı ve Kulüp Başkanı Serhat Hamamcı da eşlik etti.

Üç gün süren zorlu turnuvanın son etabı olan sprint müsabakalarında K21E kategorisinde İnönü Belediyesi sporcularından Elif Gökçe Avcı ve E21A kategorisinde yarışan İlyas Avcı gümüş madalya kazanarak katkı sağladı. dönem şampiyonluğu için bir adım daha ilerleyen İnönü Belediyesi Spor Kulübü’ne.

Yedi madalya kazanarak Eskişehir’e dönen İnönü Belediyesi sporcuları, İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt’a destekleri ve imkanları için teşekkür etti. – ESKİŞEHİR

haber-sultanhisar.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu