Haber

Rıdvan Dilmen canlı yayında çıldırdı: Ben böyle bir şey görmedim, tamirci diyen biri görev başında.

Spor Toto Büyük Lig’in 29. haftasında Galatasaray’ın Kayserispor’u 6-0 mağlup ettiği maçın ardından Rıdvan Dilmen’in TV 8.5’teki konuşmaları gündemi alt üst etti. Dilmen, “Hayatımda böyle bir şey görmedim” diyerek, TFF kurullarında “Şikeci Fenerbahçe”den bir avukatın görev yaptığını söyledi.

İşte Dilmen’in sözleri:

“HAYATIMDA BÖYLE BİR ŞEY GÖRMEDİM”

“Disiplin kurulunda İlyas Çelik isimli bir avukat var. Biz Fenerbahçe’ye hakaret etmedik. UltrAslan’ın Ali Koç için yaptığı paylaşımı Hakem Kurulu üyesi beğeniyor. İsa’nın davası bu hakareti yapan adamın önüne geçiyor. Var mı? böyle bir düzen Ben hayatımda böyle bir şey görmedim.

“O FORMU KALDIRACAKSINIZ”

Kuruldaki insanların herhangi bir takımı destekleme hakkı vardır, ancak oraya geliyorsanız o formayı çıkarmanız gerekecek. Bir avukat olarak ‘Şikeci Fenerbahçe’ diyorsunuz ama Tahkim Kurulu’nda görev yapıyorsunuz.

“FENERBAHÇE BUNU NASIL KALDIRIR?”

Bu yazıdaki biri bunu nasıl söylüyor? Fenerbahçe bunu nasıl karşılar? Operatör ana avrat’ı Fenerbahçe kulübüne hakaret ediyor. Bu adamı kovmadılar. Ali Koç neden göndermedin diye bağırıyor. Diyelim Fatih hocaya hakaret edebiliyor orda yetkili. Mümkün mü?”

catalzeytinajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu